
Przez ostatnie osiem miesięcy 680 klas ze szkół Dolnego Śląska realizowało z powodzeniem program aktywnościowy dla uczniów klas I-III szkół podstawowych MAŁY MISTRZ.
Świetnie przyjęty przez dyrektorów szkół, nauczycieli, ale przede wszystkim przez dzieci i ich rodziców, program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Dzięki decyzji Ministra Sportu będziemy mogli go kontynuować w większej ilości klas także w nowym roku szkolnym.
Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” koordynator wojewódzki programu Mały Mistrz we Wrocławiu informuje, że rozpoczyna nabór szkół i klas do realizacji programu Mały Mistrz w roku szkolnym 2025/2026.
Przekazujemy Państwu informacje dotyczące:
1. Szczegółów naboru do programu dla szkół i klas, które uczestniczyć w nim będą od września 2025 wraz z jego założeniami na 2025 rok https://docs.google.com/document/d/165sk5545JFpBdxi_9KnzbASzmwWNWar5/edit?usp=sharing&ouid=113520000765679361572&rtpof=true&sd=true
2. Instrukcję logowania się i zapisów klas na nowy rok szkolny dla szkół uczestniczących już w programie https://drive.google.com/file/d/1WnkDsbJY2-sjqewnUPvZWMfS_DD5yD1U/view?usp=sharing
3. Instrukcję rejestracji placówki dla nowych szkół, które chciałyby przystąpić do programu od września 2025 roku. Po zarejestrowaniu placówki prosimy o zalogowanie się i zgłoszenie Waszych klas, które chciałyby działać w programie https://drive.google.com/file/d/1mgxXDYkiOoQK-4x2CNMYD2UIGpfJVVbR/view?usp=sharing
UWAGA! Szkoły. które aktualnie biorą udział w programie również MUSZĄ zalogować się do systemu i potwierdzić realizację w poszczególnych klasach, które kontynuować będą program w roku szkolnym 2025/26, zgłosić grupy zastępujące aktualną klasę III oraz ewentualne dodatkowe klasy I lub II jeżeli jest takie zapotrzebowanie.
Zapisy trwają do 15 czerwca 2025.
Zapraszamy do realizacji ogólnopolskiego programu Mały Mistrz




Pozostało już tylko kilka dni na zgłoszenia szkół do programu Mały Mistrz na rok szkolny 2026/27 !!!! Przypominamy, że do programu szkoły podstawowe naszego województwa, kontynuujące program, mogą zgłosić nowe i stare klasy I i II oraz trzecie, które kontynuować będą rozpoczęte w tym roku działania w klasach II. Zapraszamy serdecznie do udziału w programie […]

W województwie śląskim dobiegła końca kolejna seria spotkań z rodzicami, realizowana w ramach programu „Mały Mistrz”. Edukacja i zaangażowanie opiekunów stanowią istotny element tego projektu. Formuła spotkań opierała się na połączeniu wiedzy teoretycznej z zajęciami praktycznymi. Rodzice nie tylko wysłuchali wielu prelekcji, ale również brali aktywny udział w ćwiczeniach fizycznych, co miało na celu lepsze […]

2 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej w Osielsku odbył się Event Małego Mistrza, którego celem była promocja aktywności fizycznej oraz zachęcanie dzieci do uczestnictwa w różnorodnych formach ruchu. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, którzy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania i konkurencje sprawnościowe. Podczas eventu dzieci uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych, torach […]